Baśniowa

Dla nowożeńców

Jeśli już wymarzyliście sobie Wasze wesele, zorganizujemy je dla Was z radością i dbałością o każdy szczegół. Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na swoje wymarzone przyjęcie – poradzimy, pomożemy, poprowadzimy przez trudny przygotowań – z gwarancją znakomitego efektu.

Jeśli chcecie, by Wasze wesele było niezapomniane, w pięknym miejscu, z wyjątkową oprawą, znakomitym menu i profesjonalną obsługą – słusznie wybraliście „Baśniową” – dziękujemy…

Pięknie...

Naszym Nowożeńcom proponujemy piękną salę bankietową, w której bawić się może do 250 Gości. Zachęcamy elegancją i szykiem, subtelnymi, a jednocześnie wytwornymi wnętrzami.

Zapewniamy standardowe dekoracje kwiatowe, ale jesteśmy otwarci także na indywidualne zlecenia florystyczne. Proponujemy zarówno wersję biesiadną, jak i bankietową aranżacji sali.

Smacznie...

Weselne menu to bardzo trudna kulinarna kompozycja, bo musi w nim znaleźć coś pysznego dla siebie każdy weselny Gość. Komponujemy je uwzględniając rozmaite gusta i smaki. Umiejętnie łączymy specjały staropolskie z przysmakami świata. Nie boimy się wyzwań – na specjalne życzenie Nowożeńców przygotowujemy indywidualne menu, w którym smakować można specjały różnych kulinarnych kultur. Może zatem smakować weselny obiad królewskim rosołem i pieczenią, albo tajską zupą i sumem afrykańskim w sosie kaparowym. Wszystko zależy od Państwa decyzji.

Oferujemy także menu dietetyczne. Zwracamy uwagę na produkty, z których korzystamy – sprawdzone, ekologiczne, współpracujemy z lokalnymi dostawcami, stawiamy na świeżość i smak.

Zapewniamy tort weselny, rozmaite słodkości i owoce. Na życzenie Nowożeńców przygotowujemy słodki bufet. Jego atrakcją może być czekoladowa fontanna.

W naszej weselnej ofercie znajdują się także bufety tematyczne, m.in. stół staropolski, bufet rybny, sushi itp.

Życzliwie i profesjonalnie...

„Baśniowa” to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych Gości, nad ich komfortem, oczekiwaniami i dobrą zabawą czuwa profesjonalna obsługa kelnerska i hotelowa. Jesteśmy na każde Państwa życzenie. Na chwile odpoczynku od weselnej zabawy zapraszamy do ogrodu, a do dyspozycji Gości są pokoje hotelowe. Apartament dla Młodej Pary oferujemy gratis.

Oferujemy także menu dietetyczne. Zwracamy uwagę na produkty, z których korzystamy – sprawdzone, ekologiczne, współpracujemy z lokalnymi dostawcami, stawiamy na świeżość i smak.

Zapraszamy!

Bezpiecznie...

Zapewniamy strzeżony parking. Podczas uroczystości komfortowi i bezpieczeństwu Gości służą pracownicy ochrony.

Tak, jak sobie wymarzyliście...

Jeśli cenicie tradycję, będzie zgodnie z obyczajami, jeśli marzy się Wam odrobina szaleństwa, będzie niekonwencjonalnie i nowocześnie – wszystko zależy od Waszych marzeń. Czekać na Was będzie chleb powitalny dla Młodej Pary, a na specjalne życzenie – Wiwat dla Młodej Pary, czyli balony wypełnione helem.

Jeśli to ma być iście królewski ślub – powiezie Was piękny powóz zaprzężony w parę koni. Powitamy Was na czerwonym dywanie, szpalerem kwiatów i fanfarami….

Ślub w plenerze...

Śluby w plenerze, ceremonie zaślubin w baśniowej sali bankietowej to nasza specjalność. Organizujemy je z dbałością o każdy detal, z nutką romantyzmu i w pełnej gali. Zawsze tworzymy Nowożeńcom godne, pełne uroku i przepiękne miejsce do złożenia małżeńskiej przysięgi.

Galeria zdjęć